W dniu 27 stycznia 2016 r. w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce odbył się FINAŁ międzyszkolnego konkursu „Mistrz bankowości” organizowanego przez Bank Spółdzielczy w Warce.

Do konkursu przystąpili uczniowie z Publicznego Gimnazjum nr. 1 im. Stanisława Marciniaka w Warce, Publicznego Gimnazjum im. Ks. Pawła Heintscha w Dębnowoli oraz Publicznego Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Jasieńcu.
W finałowym teście udział wzięło 15 uczniów wyłonionych w I etapie eliminacyjnym, którzy musieli wykazać się wiedzą na temat polskiego systemu bankowego, Banku Spółdzielczego w Warce oraz umiejętnością rozwiązywania zadań matematycznych.

20151119_095820

Jury konkursu pod przewodnictwem Prezesa Zarządu Banku Pani Lidii Malinowskiej wyłoniło 3 zwycięzców i wręczyło nagrody:
– miejsce I i nagrodę główną – LAPTOP LENOVO wywalczyła Kinga Przybylska z Publicznego Gimnazjum nr. 1 w Warce,

DSC_0356

– miejsce II zajęła Milena Maliszewska z Publicznego Gimnazjum nr. 1 w Warce, w nagrodę otrzymała TABLET LENOVO,

DSC_0351

– miejsce III przypadło w udziale Mateuszowi Kujawskiemu z Publicznego Gimnazjum w Jasieńcu, nagrodą był SMARTFON SAMSUNG GALAXY CORE.

DSC_0348

Nie zabrakło tez zmagań drużynowych. W quizie międzyszkolnym rywalizowały ze sobą trzyosobowe zespoły reprezentujące każdą ze szkół. Zwyciężyła drużyna z Gimnazjum w Jasieńcu. Jako nagrodę dla zwycięskiej szkoły Bank Spółdzielczy w Warce ufundował nowoczesny projektor multimedialny.

DSC_0308

Mistrzom bankowości życzymy dalszych sukcesów, Dyrektorom Szkół i Nauczycielom gratulujemy wychowanków.