Szanowni Państwo !!!

Informujemy, że realizujemy obecnie działania mające na celu migrację aktualnych systemów do obsługi klientów korporacyjnych i detalicznych w bankowości elektronicznej do jednego wspólnego systemu EBP Asseco ( jego wygląd i obsługa zbliżona jest do funkcjonującego obecnie systemu CBP Asseco dla klienta indywidualnego).

Po zakończeniu migracji logowanie dla wszystkich odbywać się będzie poprzez jeden wspólny przycisk „Bankowość on-line”  przy wykorzystaniu dotychczasowych środków identyfikacji, tj. identyfikator i hasło maskowane oraz mToken Asseco MAA) lub bezpośrednio po wpisaniu adresu: bswarka.com.pl

Uwaga – Ważne !!!

Informujemy, że w nowym systemie zamiast Koszyka Przelewów pojawia się Lista Zleceń, z której to podpisane przelewy lub paczki należy przekazać do realizacji (inaczej nie zostaną wysłane)!!!

Harmonogram migracji:

I. Klienci korporacyjni- migracja będzie następować wg indywidualnie ustalonego z bankiem terminu, począwszy od 25.09.2020 r.
II. Pozostali klienci- migracja nastąpi 07.10.2020 r.

Powyższe zmiany są podyktowane chęcią dalszego rozwoju bankowości mobilnej, aby poprzez nowe możliwości mogła ona sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.