Już po raz kolejny we wrześniowym słońcu (pomijamy porywisty wiatr☺) na stadionie sportowym w Warce spotkali się miłośnicy biegów i dobrej zabawy na świeżym powietrzu.

W niedzielę 15 września odbył się piknik sportowy pod nazwą „Dobra kondycja na BANK”, którego głównym organizatorem był Bank Spółdzielczy w Warce, reprezentowany przez Przewodniczącego Rady Nadzorczej Pana Wiesława Czerwińskiego, Członka Rady Nadzorczej Pana Daniela Starczewskiego oraz Zarząd Banku w składzie: Prezes Pani Lidia Malinowska i Członek Zarządu Pani Katarzyna Kalwarczyk. W otwarciu imprezy oprócz reprezentacji BS Warka uczestniczył także Pan Tomasz Grzegorek-Prezes Klubu KS START Pułaski WARKA, który to KLUB był współorganizatorem pikniku i jednocześnie patronem strony sportowej imprezy.

Zawody odbyły się pod czujnym okiem sędziego głównego Pana Marcina Banacha oraz po rozgrzewce przeprowadzonej przez niezawodne Panie: Magdę Woszczak Paprocką i Katarzynę Krawczyk, dzięki czemu, nie odnotowano uszczerbku na zdrowiu u zawodników, a poszczególne konkurencje przebiegły sprawnie, w miłej i sportowej atmosferze fair-play.

Było coś dla ciała i dla ducha. Biegli wszyscy, od juniora do seniora, doświadczeni i tacy tylko z zapałem ☺, a szare komórki można było rozruszać przy Quizie Rodzinnym. Nagrody dla najlepszych od SPONSORA zawodów –Banku Spółdzielczego w Warce-dodatkowo dopingowały do walki. Każdy uczestnik otrzymał koszulkę zawodów i talon na zasłużoną przekąskę po biegu. Do mety i do przekąski dobiegli wszyscy i wszystkim należą się wyrazy uznania ☺Przebiegnięte kilometry przełożyły się na kilogramy zjedzonej kiełbaski w bufecie zawodów.

Na uwagę zasługuje także tegoroczna rekordowa frekwencja, szczególnie w sztafetach rodzinnych.

A oto zawody w liczbach:

ok 0
Uczestników indywidualnych
0 drużyn
Sztafety rodzinne

ZWYCIĘZCY POSZCZEGÓLNYCH RYWALIZACJI:

SZTAFETY RODZINNE

KAT. I -DZIECKO KL.0-2:

1. TOMASZ I JAKUB PACZKA
2. JAŚ I ŁUKASZ SKULSCY
3. ZOSIA I PIOTR SOCHAŃSCY

KAT. II –DZIECKO KL. 3-4:

1. WIKTOR I PIOTR SOWA
2. ALEKSANDER I KRZYSZTOF KUCIŃSCY
3. PATRYCJA I JUSTYNA MOLAK

KAT. III –DZIECKO KL. 5-6:

1. MICHAŁ I JAROSŁAW SZCZUROWSCY
2. ANNA I PAWEŁ STRZELCZYK
3. RYSZARD I ŁUKASZ SKULSCY

KAT. IV-DZIECKO KL. 7-8:

1. KRZYSZTOF I DARIUSZ KASPRZAK
2. JULIA I KRZYSZTOF WALCZAK
3. IGOR I DIANA ZIELIŃSCY

PRZEDSZKOLAKI

DZIEWCZYNKI

1. LENA SOWA
2. NATALIA ŚWIDER
3. ZOSIA OPŁOTNA