W niedzielę 10 czerwca zaprosiliśmy mieszkańców Warki i okolic na Tęczowy Piknik Rodzinny „DOBRA KONDYCJA NA BANK”.

Impreza składała się z dwóch części: sportowej – zorganizowanej przez nasz Bank oraz Klub Sportowy Start Pułaski i rozrywkowej, na którą zaprosiło Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych „Tęcza”.

Już po raz drugi sprawdziliśmy waszą kondycję fizyczną. Po oficjalnym rozpoczęciu imprezy przez Przewodniczącego Rady Nadzorczej Wiesława Czerwińskiego, Magda Woszczak-Paprocka zarządziła profesjonalną rozgrzewkę. Nikomu nie dała taryfy ulgowej; dzięki temu w blokach startowych stanęli przygotowani na bank zawodnicy.


Każdy z uczestników zawodów pobiegł na dystansie 60 m, dodatkowo dzieci rzucały piłeczką palantową, a dorośli mierzyli się w pchnięciu kulą. Znowu na wareckim stadionie padło wiele rekordów życiowych!

Tradycyjnie największe emocje wzbudziły sztafety rodzinne. Wraz z rodzicami pobiegły dzieci w wieku od pierwszej klasy, aż po gimnazjum. Aby wyrównać szanse poszczególnych drużyn, podzieliliśmy je na trzy kategorie wiekowe. Zarówno dzieci, jak i dorośli dali z siebie wszystko. Niewątpliwie nie bez znaczenia był żywiołowy doping licznie zgromadzonych kibiców.

Zmagania sportowe zakończyła sztafeta, w której wystartowaliśmy wspólnie z podopiecznymi Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych „Tęcza”.

Najlepsi sportowcy otrzymali puchary i nagrody ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Warce, wręczone przez Prezes Zarządu Banku Lidię Malinowską, Przewodniczącego Rady Nadzorczej Wiesława Czerwińskiego oraz gościnnie władze miasta. Dodatkowo dla każdego uczestnika zawodów przygotowaliśmy pamiątkowy medal, posiłek regeneracyjny oraz pyszny sok dostarczony przez firmę Multi-Smak z Mniszewa.
Najmłodsi mogli poszaleć na dmuchańcach oraz wziąć udział w licznych zabawach i animacjach.

Serdecznie dziękujemy Klubowi Sportowemu Start Pułaski za nieocenioną pomoc, Stowarzyszeniu na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych „Tęcza” za miłą współpracę oraz wszystkim Sympatykom naszej imprezy, za wkład w jej organizację i przebieg.

Wszystkim uczestnikom Pikniku Sportowego gratulujemy dobrej kondycji. Dziękując za wspólnie spędzony czas, zapraszamy na nasz profil na FACEBOOK’u (https://www.facebook.com/bswarka), gdzie zamieściliśmy fotorelację z tego wydarzenia.

To był naprawdę wspaniały i niezapomniany dzień!

Do zobaczenia za rok!