Karta debetowa VISA ELECTRON

Jeśli chcesz wygodnie i bezpiecznie płacić za towary i usługi w kraju i za granicą, karta Visa Electron jest dla Ciebie.

• nie musisz nosić przy sobie gotówki – za zakupy wygodnie płacisz kartą
• masz swobodny dostęp do swoich pieniędzy – w bankomatach z logo Visa, w kraju i za granicą, przez całą dobę
• możesz płacić kartą przez Internet
• możliwość wypłaty gotówki podczas zakupów w sklepach oznaczonych znakiem Cash back
• Twoje pieniądze są bezpieczne – wszystkie transakcje potwierdzasz numerem PIN lub podpisem, a transakcje w Internecie zabezpieczasz osobistym hasłem 3D-Secure
• kontrolujesz swoje finanse – zawsze możesz sprawdzić dostępne środki w bankomacie oraz za pośrednictwem bankowości elektronicznej
• Twoja karta jest ważna cztery lata i możesz ją wznowić na kolejny okres
• możesz zamówić dodatkowe karty do rachunku dla wybranych przez Ciebie osób
3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które klient nadaje przy rejestracji karty w usłudze.

Rejestracja karty wykonywana jest jednokrotnie – klient w trakcie dokonywania płatności w sklepie internetowym zostanie poproszony o rejestrację, która wymaga potwierdzenia swojej tożsamości poprzez podanie danych osobowych znanych przez bank i ustalenie hasła. Przy kolejnych zakupach przez Internet poza podaniem danych z karty, potwierdzenie płatności będzie polegać na podaniu ustalonego hasła.

Podczas rejestracji klient określa również komunikat osobisty – tekst, który będzie wyświetlany przy każdej płatności kartą i stanowi dodatkowe potwierdzenie autentyczności strony.

Uwaga: w przypadku kart Maestro, Visa Electron lub Visa Business Electron w procesie rejestracji wymagane jest podanie hasła tymczasowego przekazanego przez Bank – w celu uzyskania hasła klient powinien skontaktować się z oddziałem Banku. Następnie w trakcie rejestracji klient ustanawia własne hasło do usługi, które będzie służyć do potwierdzania transakcji przy kolejnych zakupach przez Internet.

System posiada certyfikację organizacji płatniczych Visa International oraz MasterCard International.

obsluga_kart

Zastrzeżenie karty
Kartę można zastrzec dzwoniąc pod całodobowy numer telefonu:
1) z kraju – tel. (22) 515-31-50; (+48) 828 828 828
2) z zagranicy – tel. 00 48 22 515-31-50

Kontakt z naszym doradcą

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości